Kraków

Osiedle “Zakątek Tyniecki” mieści się przy ul. Kozienickiej w Krakowie w historycznym obszarze Podgórki Tynieckie wchodzącym w skład Dzielnicy VII Dębniki. Podgórki dzieli od Starego Miasta zaledwie 6 km. Alternatywne trasy dojazdu do Centrum Miasta i komunikacja autobusowa liniami 162 i 112 sprawiają, że lokalizacja ta jest niezwykle atrakcyjna. Łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów, Galerii Bronowice czy Galerii Krakowskiej, punktów usługowych, placówek medycznych, uczelni wyższych czy szkół to kolejne atuty mieszkania w Krakowie. To nie tylko prestiż, ale przede wszystkim komfort i wygoda. Podgórki Tynieckie to zielone płuca Krakowa, dlatego jeżeli cenisz sobie szybki dostęp do atrakcji oferowanych przez miasto, a jednocześnie mieszkanie w miejscu, gdzie można odetchnąć pośród zieleni jest to dla Ciebie rozwiązanie idealne.

Przyroda i sport

Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych sprawia, że “Tyniecki Zakątek”, to wyjątkowa inwestycja dla wszystkich spragnionych aktywnego wypoczynku oraz amatorów pięknej przygody. Fani zieleni będą zadowoleni z bliskiego sąsiedztwa Bielańsko Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Uroczysko Skotniki czy Lasek Wolski wchodzące w skład Parku to nie tylko piękne miejsce na spacery, ale i raj dla grzybiarzy czy amatorów “polowania” na zwierzęta z aparatem. Dużym ułatwieniem dla osób aktywnych fizycznie są liczne ścieżki rowerowe prowadzące przez Park Krajobrazowy. W pobliżu znajduje się także Zalew Zakrzówek idealne miejsce dla miłośników nurkowania czy Park Skałki Twardowskiego gdzie odbywają się liczne biegi, to także jedno z największych obszarów wspinaczkowych w Polsce. Zajęcie znajdą dla siebie także kajakarze, dzięki bliskiej obecności Krakowskiego Klubu Kajakowego w Ośrodku Sportowym “Kolna”.

Zakątek Tyniecki
Komunikacja
Edukacja

Zobacz okolicę

Twój wymarzony dom w pięknych okolicznościach przyrody i wyjątkowej lokalizacji. Zobacz jak wygląda życie w mieście z dala od zgiełku ulic.

Odległości

Lasy Tynieckie

500m

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu

3.5km

Ośrodek sportu i rekreacji "Kolna"

5.3km

Kraków Airport im. Jana Pawła II

11.9km

Kraków rynek główny

12.6km

Kraków dworzec główny

14.3km